Een weekje alleen, nou ja met ons tweetjes dan...

Hello,

Vanaf morgen zal ik een weekje alleen doorbrengen. Mijn vriend gaat met zijn werk een weekje naar Zweden. Wel spannend hoor, maar ik hoor al wel dat ik overal wel kan komen eten,hahhaa.

Maandag wel met een goede vriendin naar de gyn. Dat vind ik wel prettig.

verder merk ik steeds meer last onderin mijn buik, de banden bij het schaambeen, spierpijn. Erg lastig, want ik ben een doener en kan/wil het liefst niet veel zitten, maar merk wel dat ik daar nu meer baat bij krijg.

Ik ben nu 10 kilo gegroeid, heb last van maagzuur, maar ben ook erg trots en kan bijna niet wachten dat we het in onze armen mogen houden.

Deze week van een van de deelnmers van het werk 5 rompertjes en 2 mutsjes gekregen, echt superrrrlief.

gr san

376 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mijn 2 schatjes

    Hoi meis,

    Hierbij nog een late reactie van mij op je blog, maar ik ben nog steeds bezig om mijn vakantieachterstand weg te werken, vandaar. Hoe is die week gegaan met z'n tweetjes? Zijn jullie de week goed doorgekomen?
    Ik moet van de gyn. ook rustiger aan doen en ik heb daar ook erg moeite mee. Ben ook een echte doener en stil zitten is helemaal niks voor mij haha! Maar ik probeer het nu sinds vorige week en het lukt me wel aardig en ik merk dat mijn lichaam daar meteen positief op reageerd, en daar doe ik het uiterraard voor.
    Gaat het inmiddels wat beter met je?
    Geniet nog even van je zwangerschap, voor je het weet is de kleine geboren en kun je het lekker in je armen houden.

    Liefs Mariska